experiència interior

34 municipis, 34 móns, 34 escapades

Planifica el teu viatge

Data d'inici
Data final
Dilluns 10 de Agost de 2020
10
Ag
Bocairent
L'estiu és per a tu
10
Ag
Ontinyent
Cultura de Barri
10
Ag
La Pobla del Duc
Rutes Nocturnes
10
Ag
Agullent
Estiu Actiu
10
Ag
Quatretonda
A la Fresca
10
Ag
Fontanars dels Alforins
Estiu Viu
10
Ag
Bèlgida
Sant Llorenç
11
Ag
Bèlgida
Festa de la Trinitat
12
Ag
Bèlgida
Festa de l'Ecce Homo
13
Ag
Castelló de Rugat
Presentació dels festers
14
Ag
Castelló de Rugat,El Palomar
Nit de l'Olla
15
Ag
Aielo de Rugat,Albaida,Bocairent
Festa de l'Assumpció
15
Ag
Bufali
L'Assumpció
15
Ag
Alfarrasí,Castelló de Rugat,El Palomar
Entrada MiC
15
Ag
Benissoda
Ofrena i Farolets
16
Ag
Benissoda
Mare de Déu del Rosari
16
Ag
Castelló de Rugat
Cavalcada
16
Ag
El Palomar
Sagrada Família
17
Ag
Aielo de Rugat,Bufali
Festa
17
Ag
El Palomar
Crist del Miracle
17
Ag
Benissoda
Sant Domènech Guzmà
17
Ag
Castelló de Rugat
Remullada i Gran Embaixada
17
Ag
Alfarrasí
Embaixades
18
Ag
Castelló de Rugat,El Palomar
Paelles
18
Ag
Benissoda
Santa Barbara
20
Ag
Benigànim
Nit de l'Olla
20
Ag
Ontinyent
Entrada de Bandes i Alardos
21
Ag
Benigànim
Presentació de la Regina i Cort d'Honor
21
Ag
Ontinyent
Entrada MiC
22
Ag
Benigànim
Entrada MiC
22
Ag
Ontinyent
Baixada del Crist
22
Ag
L'Olleria
Nit de l'Olla
22
Ag
Bocairent
Cavalcada
22
Ag
Montaverner
Presentació de la Regina i Cort d'Honor
23
Ag
Ontinyent
Processó del Crist
23
Ag
Benigànim
Sant Miquel
23
Ag
L'Olleria
Presentació de la Regina i Cort d'Honor
23
Ag
L'Olleria
Proclamació de les Regines i els Festers
24
Ag
Benigànim
Crist de la Sang
24
Ag
Beniatjar
Festa dels jubilats
24
Ag
Ontinyent
Embaixades
24
Ag
Montaverner
Nit de l'Olla
25
Ag
Montaverner
Entrada MiC
25
Ag
Benigànim
Divina Aurora
25
Ag
Beniatjar
Nit de les Paelles
26
Ag
Beniatjar
Cavalcada
26
Ag
Montaverner
Verge de Loreto
27
Ag
Montaverner
Crist de la Paciència
27
Ag
La Pobla del Duc
Entrada falsa
27
Ag
Beniatjar
Sant Roc
28
Ag
Beniatjar
Divina Aurora i l'Assumpció
28
Ag
Montaverner
Sant Joan i Sant Jaume
28
Ag
Bocairent
Sant Agustí
28
Ag
Fontanars dels Alforins
Alardos
28
Ag
La Pobla del Duc
Presentació de la Regina i Cort d'Honor
29
Ag
Beniatjar
Stsm. Crist del Consol
29
Ag
Fontanars dels Alforins,L'Olleria,La Pobla del Duc
Entrada MiC
29
Ag
La Pobla del Duc
Crist de l'Empar
30
Ag
La Pobla del Duc
Concurs de carroses i disfresses
30
Ag
Fontanars dels Alforins
Ofrena
30
Ag
L'Olleria
Sant Miquel i el Crist de la Palma
01
Set
Quatretonda
Mare de Déu del Roser
01
Set
La Pobla del Duc
Bous al carrer
02
Set
Quatretonda
Divina Aurora
03
Set
Quatretonda
Sant Josep
04
Set
La Pobla del Duc
Divina Aurora
04
Set
Quatretonda
Crist de la Fe
05
Set
Agullent
Festa del Miracle
05
Set
La Pobla del Duc
Crist de l'Empar
05
Set
Albaida
Festa del Barri de Sant Rafael
06
Set
Agullent
Dia del Crist
06
Set
La Pobla del Duc
Sant Blai
06
Set
Albaida
Festa del Barri de Sant Rafael
06
Set
Ontinyent
Pujada del Crist
11
Set
Salem
Crist de la Pau
11
Set
Benissuera
Sopar de Germanor
11
Set
Atzeneta d'Albaida
Nit de l'Olla
12
Set
Benissuera
Mare de Déu de la Medalla Miraculosa
12
Set
Pinet
Santíssim Crist de la Muntanya
12
Set
Atzeneta d'Albaida
Entrada MiC
13
Set
Salem
Miracle de Sant Miquel
13
Set
Benissuera
Crist de l'Empar
20
Set
Ontinyent
Romeria d'Ontinyent a Agres
20
Set
Albaida
Pregó de Festes
25
Set
Carrícola
Sant Miquel
26
Set
Carrícola
Crist del Calvari
27
Set
Carrícola
Sants de la Pedra
05
Oct
Albaida
Arbolà i Fanalets Comarcals
06
Oct
Albaida
Ofrena
07
Oct
Albaida
Processó a la Mare de Déu del Remei
08
Oct
Albaida
Nit de l'Olla
09
Oct
Albaida
Entrada de MiC (cancel·lat)
10
Oct
Albaida
Entrada Infantil i Ofrenda
11
Oct
Albaida
Cavalcada i Embaixades
08
Nov
Terrateig
Festa "El Joanet"
11
Nov
Quatretonda
Romeria de Sant Martí
04
Des
Bocairent
Santa Barbara
18
Des
Guadasséquies
Foguera de l'Esperança
19
Des
Guadasséquies
Festa de l'Esperança
26
Des
Beniatjar,El Palomar
L'Asguinaldo