experiència interior

34 municipis, 34 móns, 34 escapades

Planifica el teu viatge

Data d'inici
Data final
Dimarts 14 de Juliol de 2020
14
Jul
Ontinyent
Cultura de Barri
14
Jul
Bocairent
L'estiu és per a tu
14
Jul
La Pobla del Duc
Rutes Nocturnes
14
Jul
Albaida
El Fil Cultural
14
Jul
Quatretonda
A la Fresca
14
Jul
Benissoda
Estiu Cultural
14
Jul
Fontanars dels Alforins
Estiu Viu
15
Jul
L'Olleria
Programa Estiu Actiu
16
Jul
Benigànim
Romeria del Carme
17
Jul
Aielo de Malferit
Programació d'Estiu
17
Jul
Agullent
Concert d'Andreu Valor
18
Jul
Aielo de Malferit
Presentació dels Festers
18
Jul
Albaida
Presentació de les festeres
18
Jul
L'Olleria
Festa de la Magdalena
19
Jul
Aielo de Malferit
Festa de la Verge del Carme
23
Jul
Albaida
Fira de Sant Jaume (Cancel·lat)
24
Jul
Bellús
Santa Ana
24
Jul
La Pobla del Duc
Festa dels Sants de la Pedra
25
Jul
Benigànim
Festa de la Creueta
25
Jul
Aielo de Malferit
Alardos
25
Jul
Ontinyent
Publicació (Cancel·lat)
26
Jul
Rugat
Festes Patronals
27
Jul
Aielo de Malferit
Vaquetes
30
Jul
Quatretonda
Sants de la Pedra
01
Ag
Benigànim
Fira del Convent
01
Ag
Benicolet,Guadasséquies
Entrada de MiC
02
Ag
El Ràfol de Salem
Mare de Dèu dels Angels
02
Ag
Quatretonda
Fireta del joguet
02
Ag
Benicolet
La Inmaculada
03
Ag
Benicolet
Divina Aurora
03
Ag
Albaida
Festes en el barri de l'Aljorf
03
Ag
Otos
Cavalcada
04
Ag
Llutxent
Porrat a Sant Domènech
04
Ag
Otos
Dansà popular
05
Ag
Aielo de Malferit
Entrada de MiC
05
Ag
Benigànim
Verge de les Neus
05
Ag
Otos
Baixada del Crist de la Fe
05
Ag
El Ràfol de Salem
Vespra de festa
06
Ag
Salem
Diví Salvador
06
Ag
Otos
Crist de la Fe
07
Ag
Guadasséquies
Festa en Honor a Sant Roc
07
Ag
Otos
Sants de la Pedra
07
Ag
El Ràfol de Salem
Sant Tomàs
07
Ag
Aielo de Malferit
Sant Engraci Màrtir
08
Ag
El Ràfol de Salem
Divina Aurora
08
Ag
Alfarrasí
Cavalcada
08
Ag
Aielo de Malferit
Trasllat de Sant Engraci amb bous embolats
08
Ag
Otos
Inmaculada Concepció
08
Ag
Guadasséquies
Festa de la Verge de l'Esperança
09
Ag
Guadasséquies
Festa del Stsm. Crist de l'Empar
09
Ag
Bèlgida
Entrada de MiC
10
Ag
Bèlgida
Sant Llorenç
11
Ag
Bèlgida
Festa de la Trinitat
12
Ag
Bèlgida
Festa de l'Ecce Homo
13
Ag
Castelló de Rugat
Presentació dels festers
14
Ag
Castelló de Rugat,El Palomar
Nit de l'Olla
15
Ag
Bufali
L'Assumpció
15
Ag
Benissoda
Ofrena i Farolets
15
Ag
Alfarrasí,Castelló de Rugat,El Palomar
Entrada MiC
16
Ag
Benissoda
Mare de Déu del Rosari
16
Ag
Castelló de Rugat
Cavalcada
16
Ag
El Palomar
Sagrada Família
23
Ag
L'Olleria
Proclamació de les Regines i els Festers
24
Ag
Beniatjar
Festa dels jubilats
25
Ag
Beniatjar
Nit de les Paelles
26
Ag
Beniatjar
Cavalcada
27
Ag
La Pobla del Duc
Entrada falsa
27
Ag
Beniatjar
Sant Roc
28
Ag
Beniatjar
Divina Aurora i l'Assumpció
28
Ag
La Pobla del Duc
Presentació de la Regina i Cort d'Honor
29
Ag
Beniatjar
Stsm. Crist del Consol
30
Ag
La Pobla del Duc
Concurs de carroses i disfresses
30
Ag
L'Olleria
Sant Miquel i el Crist de la Palma
01
Set
La Pobla del Duc
Bous al carrer
04
Set
Quatretonda
Crist de la Fe
04
Set
La Pobla del Duc
Divina Aurora
05
Set
La Pobla del Duc
Crist de l'Empar
05
Set
Albaida
Festa del Barri de Sant Rafael
20
Set
Ontinyent
Romeria d'Ontinyent a Agres
20
Set
Albaida
Pregó de Festes
25
Set
Carrícola
Sant Miquel
26
Set
Carrícola
Crist del Calvari
27
Set
Carrícola
Sants de la Pedra
05
Oct
Albaida
Arbolà i Fanalets Comarcals
06
Oct
Albaida
Ofrena
07
Oct
Albaida
Processó a la Mare de Déu del Remei
08
Oct
Albaida
Nit de l'Olla
09
Oct
Albaida
Entrada de MiC (cancel·lat)
10
Oct
Albaida
Entrada Infantil i Ofrenda
11
Oct
Albaida
Cavalcada i Embaixades
08
Nov
Terrateig
Festa "El Joanet"
11
Nov
Quatretonda
Romeria de Sant Martí
04
Des
Bocairent
Santa Barbara
18
Des
Guadasséquies
Foguera de l'Esperança
19
Des
Guadasséquies
Festa de l'Esperança
26
Des
Beniatjar,El Palomar
L'Asguinaldo